FOTORAAMATUST

Pulma- või perefotoraamat on parim viis hoida seda võlu ja ilu sellisena, säilitades seda kaante vahel.
 
Fotoraamat - see on kaasaegne valik aktiivsetele inimestele, kes tahavad saada midagi erilist ja unikaalset, ainulaadset ja originaalset mitte traditsioonilist albumit, kus pildid asuvad niiöelda taskutes.
 
Fotoraamat - revolutsiooniline uutmoodi album uuele põlvkonnale. Autor-disainer, kelle töö loob suurepärase toote Teie pidulikust pildimaterjalist.
 
See on tõeline raamat, mis erineb tavalisest fotoalbumist. See on loodud, kasutades kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad teha originaalseid ja ebatavalisi kujundeid. Kaanedisain võib olla väga erinev - kollaaž, nahkköites, ühendades pildid ja nahk ja palju muud.Selle raamatu täitmine on unikaalne ja tehud professionaalse disaineriga, igale raamatule eraldi. Selline raamat nagu Teil,ei ole ühelgi teisel!
 
Oluline on ka see, Teie fotoraamat on kauakestev, sest raamatu valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale:kaas on valmistatud tug evast,kuid pehmest nahast, küljekujutised on siidipaberist ja ei pleegi pühkides.
 
Teie fotoraamat rõõmustab Teid aastakümneid,kestab palju kauem kui tavaline fotoalbum, piltide virnad või failed Teie arvutis.
 
Te saate selle pärandada oma lastele!